Clan DragonS

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Clan DragonS » Говорю что вижу » Карантин та його наслідки для вас.


Карантин та його наслідки для вас.

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Як на вас, на вашій родині відзначився цей період карантину? Що у вас сталось з роботою? Як ви переживаєте підвищену дозу спілкування з чоловіком/жінкою, дітьми, батьками, рідними?
Наскільки ваших нервних клітин вистачає, якщо ви маєте дитину-школяра? Чи не сіпається у вас око від домашніх завдань?
Чи шукаєте вже підпільний салон краси? А, можливо, нічого не змінилось?

0

2

Как вам сказать). Самое страшное было организовать себя и свой день под новые обстоятельства. Я не парюсь насчет закрытия салонов красоты и детского сада(дети пока прекрасно тусят дома). Но я очень сочувствую родителям школьников.

0

3

Зулейка написал(а):

Как вам сказать). Самое страшное было организовать себя и свой день под новые обстоятельства. Я не парюсь насчет закрытия салонов красоты и детского сада(дети пока прекрасно тусят дома). Но я очень сочувствую родителям школьников.

Ви, мабуть, перша, хто більш-менш спокійно переживає карантин. У мене майже в усіх знайомих картина не така радісна. Одна сім'я втратила роботу(вони тримали лоток на базарі, базари зачинені). Як вони жартують, якщо вся ця катавасія буде ще місяць, вони здохнуть не від вірусу, а від голоду.
Ну і так, на цьому тлі ті, хто можуть зараз працювати вдома, вже наче непогано себе почувають.

0


Вы здесь » Clan DragonS » Говорю что вижу » Карантин та його наслідки для вас.